Szafka podumywalkowa Elita Kido 80 2S 168093
Zdjęcia 13 |
Elita Kido 80 2S 168093 |
|
Zdejmowane zawiasy z funkcją cichego zamykania.
Szafka sprzedawana jest bez uchwytów (do kupienia osobno).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elita Kido 80 2S 168093
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elita Szafka łazienkowa z umywalką Elita Kido 81 cm biały mat/biały połysk | 1 489 zł |
ELITA 168100 SET KIDO 80 2S BLACK MATT PDW | 1 481 zł |
Elita Kido Set szafka z umywalką zestaw 81x67x35cm czarny mat 168100 | 1 482 zł |
Elita Szafka łazienkowa z umywalką Elita Kido 81 cm czarny mat/biały połys | 1 529 zł |
Elita Kido Umywalka z szafką 81 cm czarny mat 168100 - odbiór osobisty: Kr | 1 480 zł |
Modyfikacje Elita Kido 80 2S 168093
Ceny na Elita Kido 80 2S 168093 |
---|---|---|---|---|
Elita Kido 50 2S 168091 | od 899 zł | 10 oferty | ||
Elita Kido 60 2S 169101 | od 1 288 zł | 8 oferty | ||
Elita Kido 80 2S 168093 | od 1 480 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →