Тумба під умивальник Elita Look 60 2S 167077
Відео 1Фото 17 |
Elita Look 60 2S 167077 |
|
Скриньки оснащені системою м'якого закривання Soft Close. Верхня скринька оснащена органайзером.
Тумба продається без умивальника, стільниці, ніжок та ручок (придбаваються окремо). Габарити тумби вказані без урахування умивальника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elita Look 60 2S 167077
Усі ціни 25 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Elita Szafka łazienkowa pod umywalkę Elita Look 60 cm szary mat 167593 | 1 460 zł |
Szafka Pod Umywalkę 60 Elita Look | 1 241 zł |
ELITA 168105 SZAFKA LOOK 60 2S BLACK MATT PDW | 1 199 zł |
Elita Look szafka z umywalką 60x63x45cm czarny mat 168105/145830 | 1 718 zł |
Elita Szafka łazienkowa pod umywalkę Elita Look 60 cm biały połysk 167077 | 1 249 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Elita Look 60 2S 167077
Ціни на Elita Look 60 2S 167077 |
---|---|---|---|---|
Elita Look 60 2S 167077 | від 1 199 zł | 25 пропозицій | ||
Elita Look 80 2S 167081 | від 1 259 zł | 26 пропозицій | ||
Elita Look 100 2S 167085 | від 1 535 zł | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →