Szafka podumywalkowa Elita Look 60 2S 167077
Wideo 1Zdjęcia 17 |
Elita Look 60 2S 167077 |
|
Szuflady wyposażone są w system Soft Close. Górna szuflada wyposażona jest w organizer.
Szafka sprzedawana jest bez umywalki, blatu, nóg i uchwytów (do kupienia osobno). Wymiary szafki podano bez umywalki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elita Look 60 2S 167077
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elita Szafka łazienkowa pod umywalkę Elita Look 60 cm szary mat 167593 | 1 460 zł |
Szafka Pod Umywalkę 60 Elita Look | 1 241 zł |
ELITA 168105 SZAFKA LOOK 60 2S BLACK MATT PDW | 1 199 zł |
Elita Look szafka z umywalką 60x63x45cm czarny mat 168105/145830 | 1 718 zł |
Elita Szafka łazienkowa pod umywalkę Elita Look 60 cm biały połysk 167077 | 1 249 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Elita Look 60 2S 167077
Ceny na Elita Look 60 2S 167077 |
---|---|---|---|---|
Elita Look 60 2S 167077 | od 1 199 zł | 25 oferty | ||
Elita Look 80 2S 167081 | od 1 259 zł | 26 oferty | ||
Elita Look 100 2S 167085 | od 1 535 zł | 23 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →