Тумба під умивальник Elita Split 100 L 169089
Фото 16 |
Elita Split 100 L 169089 раковина ліворуч раковина праворуч |
|
Тумба оснащена доводчиками із системою плавного закривання. Допустиме навантаження на кошик становить 20 кг. Фасад та корпус зроблений із МДФ товщиною 16 мм.
Умивальник купується окремо. Додатково комплектується стільницею.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elita Split 100 L 169089
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Szafka Pod Umywalkę 100 Elita Split | 2 399 zł |
ELITA 168148 SZAFKA podumywalkowa SPLIT 100 2S L CARGO WHITE MATT PDW | 2 501 zł |
Elita Split szafka z umywalką i koszem cargo 100x63x46cm biały mat 168148/ | 3 399 zł |
Elita Split szafka podumywalkowa z koszem cargo lewa 100x63x46cm biały mat | 2 502 zł |
Модификації Elita Split 100 L 169089
Ціни на Elita Split 100 L 169089 |
---|---|---|---|---|
Elita Split 100 L 169089 | від 2 399 zł | 4 пропозиції | ||
Elita Split 100 R 169090 | від 2 501 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →