Szafka podumywalkowa Elita Split 100 L 169089
Zdjęcia 16 |
Elita Split 100 L 169089 rakovina po prawej rakovina z lewa |
|
Krawężnik wyposażony jest w samozamykacze z systemem płynnego zamykania. Dopuszczalne obciążenie kosza to 20 kg. Fasada i korpus wykonane są z płyty MDF o grubości 16 mm.
Umywalka sprzedawana osobno. Dodatkowo uzupełniony blatem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elita Split 100 L 169089
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szafka Pod Umywalkę 100 Elita Split | 2 399 zł |
ELITA 168148 SZAFKA podumywalkowa SPLIT 100 2S L CARGO WHITE MATT PDW | 2 501 zł |
Elita Split szafka z umywalką i koszem cargo 100x63x46cm biały mat 168148/ | 3 399 zł |
Elita Split szafka podumywalkowa z koszem cargo lewa 100x63x46cm biały mat | 2 502 zł |
Modyfikacje Elita Split 100 L 169089
Ceny na Elita Split 100 L 169089 |
---|---|---|---|---|
Elita Split 100 R 169090 | od 2 501 zł | 3 oferty | ||
Elita Split 100 L 169089 | od 2 399 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →