Szafka podumywalkowa Elita Look 80 2S 167081
Wideo 1Zdjęcia 20 |
Elita Look 80 2S 167081 |
|
Szuflady wyposażone są w system Soft Close. Górna szuflada wyposażona jest w organizer.
Wyposażona jest dodatkowo w umywalkę, blat oraz uchwyty. Wymiary szafki podano bez umywalki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elita Look 80 2S 167081
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elita Szafka łazienkowa pod umywalkę Elita Look 80 cm antracyt połysk 1670 | 1 641 zł |
Szafka Pod Umywalkę 80 Elita Look | 1 425 zł |
ELITA 167597 SZAFKA PODUMYWALKOWA LOOK 80 2S STONE MATT PDW | 1 393 zł |
Elita Look szafka z umywalką 80x63x45cm anthracite 167082/145840 | 1 992 zł |
Elita Szafka łazienkowa pod umywalkę Elita Look 80 cm biały połysk 167081 | 1 399 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Elita Look 80 2S 167081
Ceny na Elita Look 80 2S 167081 |
---|---|---|---|---|
Elita Look 60 2S 167077 | od 1 199 zł | 23 oferty | ||
Elita Look 80 2S 167081 | od 1 259 zł | 27 oferty | ||
Elita Look 100 2S 167085 | od 1 535 zł | 25 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →