Тумба під умивальник Cersanit Crea 80 S924-005
Фото 7 |
Cersanit Crea 80 S924-005 79 см99 см |
|
Умивальник купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Crea 80 S924-005
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cersanit Szafka łazienkowa pod umywalkę z blatem Cersanit Crea 80 cm antra | 1 360 zł |
Cersanit Crea Szafka Z Blatem Uniwersalnym 80 S924-010 Dąb | 1 359 zł |
CERSANIT S924-018 SZAFKA Z BLATEM UNIWERSALNYM CREA 80 SZARY MAT | 1 196 zł |
Cersanit Crea Szafka podumywalkowa 79,4x45x53 cm z blatem uniwersalnym, sz | 1 196 zł |
Cersanit Szafka łazienkowa pod umywalkę z blatem Cersanit Crea 80 cm jasne | 1 359 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Cersanit Crea 80 S924-005
Ціни на Cersanit Crea 80 S924-005 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Crea 80 S924-005 | від 1 196 zł | 10 пропозицій | ||
Cersanit Crea 100 S924-006 | від 1 306 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →