Тумба під умивальник Cersanit Crea 50 S924-002
Фото 4 |
Cersanit Crea 50 S924-002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Crea 50 S924-002
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cersanit Szafka łazienkowa pod umywalkę Cersanit Crea 50 cm jasne drewno S | 979 zł |
Szafka Pod Umywalkę 50 Cersanit Crea S924-007 | 979 zł |
CERSANIT S924-002 SZAFKA PODUMYWALKOWA CREA 50 BIAŁA | 850 zł |
Cersanit Crea Szafka podumywalkowa 49,4x39,7x53,3 cm, biała S924-002 - odb | 850 zł |
Szafka Pod Umywalkę 50 Cersanit Crea S924-015 | 959 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Cersanit Crea 50 S924-002
Ціни на Cersanit Crea 50 S924-002 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Crea 50 S924-002 | від 850 zł | 9 пропозицій | ||
Cersanit Crea 60 S924-003 | від 889 zł | 8 пропозицій | ||
Cersanit Crea 80 S924-004 | від 1 030 zł | 6 пропозицій | ||
Cersanit Crea 100 S924-021 | від 1 235 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →