Miska i kompakt WC Cersanit Crea 010/020 Clean On K114-023
Zdjęcia 5 |
Cersanit Crea 010/020 Clean On K114-023 |
|
Toaleta może być sprzedana bez spłuczki (tylko miska).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Crea 010/020 Clean On K114-023
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Miska WC wisząca Cersanit Crea Cleanon z deską wolnoopadającą dur | 999 zł |
Miska WC Cersanit Crea stojąca (K114-023) | 958 zł |
Kompakt Wc Cersanit Crea K114-023 Cersanit | 1 088 zł |
Miska WC Cersanit Crea stojąca (K114-023) | 996 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →