Umywalka Cersanit Crea 38 K114-020 380 mm
Zdjęcia 5 |
Cersanit Crea 38 K114-020 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Crea 38 K114-020 380 mm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Umywalka nablatowa Cersanit Crea 38 cm okrągła biały połysk K114- | 799 zł |
Umywalka Nablatowa 38 Cersanit Crea K114-020-Eco Ecobox | 800 zł |
CERSANIT K114-020 Umywalka nablatowa crea 38 okrągła | 701 zł |
Cersanit Crea Umywalka nablatowa 38 cm bez otworów, biała K114-020 - odbió | 701 zł |
Umywalka Nablatowa 38 Cersanit Crea K114-020 | 760 zł |
CERSANIT K114-020-ECO Umywalka nablatowa crea 38 okrągła | 740 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →