Miska i kompakt WC Cersanit Koral Kaskada 010 K100-206
Cersanit Koral Kaskada 010 K100-206 |
|
10 lat gwarancji na ceramikę od producenta.
Wc może być sprzedawany bez siedzenia z pokrywą.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Koral Kaskada 010 K100-206
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mito Kompakt WC Cersanit Kaskada z deską polipropylenową K100-206 | 465 zł |
Kompakt WC Kaskada z deską pp Cersanit | 479 zł |
Wc Kompakt Biały Zestaw Z Deską Kaskada 3/6 L | 465 zł |
Kompakt WC Kaskada z deską pp Cersanit | 479 zł |
CERSANIT K100-206 KOMPAKT 206 K010 3/6 DESKA PP | 452 zł |
Cersanit Kaskada Zestaw Toaleta WC kompaktowa z deską sedesową zwykłą i zb | 464 zł |
Kompakt WC Kaskada z deską pp Cersanit | 479 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →