Miska i kompakt WC Cersanit City Square S701-405
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Cersanit City Square S701-405 |
|
Miska z systemem spłukiwania CleanOn, która rozprowadza wodę do wszystkich zakamarków wnętrza toalety. 10 lat gwarancji na ceramikę od producenta.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit City Square S701-405
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Miska WC wisząca Cersanit City Square Cleanon z deską wolnoopadaj | 999 zł |
Miska WC wisząca Cersanit City Square SZCZ1002353121 | 869 zł |
Miska WC Cersanit SET B220 City Square Clean On + deska Slim wolnoopadając | 1 044 zł |
Zestaw Deska Miska Wc Cersanit City Square S701-405 | 1 140 zł |
Miska WC wisząca City Sq Cersanit | 999 zł |
CERSANIT S701-405 City square miska 50,5cm z ukrytym montażem z deską woln | 1 034 zł |
Miska WC wisząca Cersanit City Square SZCZ1002353121 | 869 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →