Miska i kompakt WC Cersanit Mito Red W
Cersanit Mito Red W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Mito Red W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Miska WC wisząca Cersanit Mito Red Cleanon z deską wolnoopadającą | 450 zł |
Miska WC Cersanit Mito Red wisząca (TK001-001) | 329 zł |
CERSANIT TS501-009 MITO MISKA ZAWIESZANA + DESKA | 497 zł |
CERSANIT TK001-012 MISKA + DESKA | 436 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →