Miska i kompakt WC Cersanit Caspia K701-103
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Cersanit Caspia K701-103 |
|
Miska z systemem spłukiwania CleanOn, która rozprowadza wodę do wszystkich zakamarków wnętrza toalety. 10 lat gwarancji na ceramikę od producenta.
Siedzisko z pokrowcem sprzedawane osobno (zalecane przez producenta: art. K98-0145).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Caspia K701-103
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Miska WC wisząca Cersanit Caspia Cleanon z deską wolnoopadającą d | 829 zł |
Zestaw Deska Miska Wc Cersanit Caspia K701-103 | 1 044 zł |
Cersanit Caspia Zestaw Toaleta WC podwieszana CleanOn bez kołnierza z desk | 921 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →