Унітаз Cersanit Mito Red W
Cersanit Mito Red W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Mito Red W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cersanit Miska WC wisząca Cersanit Mito Red Cleanon z deską wolnoopadającą | 450 zł |
Miska WC Cersanit Mito Red wisząca (TK001-001) | 329 zł |
CERSANIT TS501-009 MITO MISKA ZAWIESZANA + DESKA | 497 zł |
CERSANIT TK001-012 MISKA + DESKA | 436 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →