Унітаз Cersanit Mille Clean On S701-453
Cersanit Mille Clean On S701-453 |
|
Гарантія від виробника 10 років.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Mille Clean On S701-453
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cersanit Miska WC wisząca Cersanit Mille Cleanon z deską wolnoopadającą du | 629 zł |
Miska Wc Bezkołnierzowa Cersanit Mille | 725 zł |
CERSANIT S701-453-ECO MISKA MILLE CLEAN ON + DESKA SLIM DUROPLAST WOLNOOPA | 648 zł |
Cersanit Mille Zestaw Toaleta WC 51x36,5 cm bez kołnierza + deska wolnoopa | 626 zł |
CERSANIT S701-453 Mille miska 51cm cleanon z deska mille slim duroplastowa | 623 zł |
Cersanit Mille Zestaw Toaleta WC 51x36,5 cm bez kołnierza + deska wolnoopa | 635 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →