Miska i kompakt WC Cersanit Delfi 011 K11-0021
Zdjęcia 3 |
Cersanit Delfi 011 K11-0021 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Delfi 011 K11-0021
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Miska WC wisząca Cersanit Delfi Cleanon bez deski K11-0021 | 299 zł |
Miska WC wisząca Cersanit Delfi K11-0021 | 269 zł |
Miska WC Cersanit Delfi wisząca (K11-0021) | 340 zł |
Miska Wc Wisząca Delfi K11-0021 Cersanit | 376 zł |
Miska WC wisząca Cersanit Delfi K11-0021 | 269 zł |
Cersanit Delfi Toaleta WC podwieszana 36x52x37,5 cm, biała K11-0021 - odbi | 276 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →