Miska i kompakt WC Cersanit Cersania II Simple On 010 K11-2340
Zdjęcia 4 |
Cersanit Cersania II Simple On 010 K11-2340 |
|
System SimpleOn zmniejsza brzeg i pozostawia go tylko z tyłu miski (charakterystyczny dla kształtu ceramicznego „języka”, z którego wypływa woda). Wychodząca woda płynie z obu stron w przeciwnych kierunkach i spotyka się z przodu miski.
10 lat gwarancji producenta na ceramikę.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Cersania II Simple On 010 K11-2340
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mito Kompakt WC Cersanit Cersania II Simpleon z deską duroplast wolnoopada | 639 zł |
KOMPAKT WC CERSANIT CERSANIA K11-2340 | 639 zł |
Cersanit Cersania II Toaleta WC kompaktowa 65,5x35,5 cm z deską wolnoopada | 563 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →