Miska i kompakt WC Cersanit Cersania II Simple On 010 K11-2339
Zdjęcia 5 |
Cersanit Cersania II Simple On 010 K11-2339 |
|
System SimpleOn zmniejsza brzeg i pozostawia go tylko z tyłu miski (charakterystyczny dla kształtu ceramicznego „języka”, z którego wypływa woda). Wychodząca woda płynie z obu stron w przeciwnych kierunkach i spotyka się z przodu miski.
10 lat gwarancji producenta na ceramikę.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Cersania II Simple On 010 K11-2339
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mito Kompakt WC Cersanit Cersania II Simpleon z deską duroplast wolnoopada | 519 zł |
WC Kompakt Cersanit Cersania CCKZ1014846402 | 449 zł |
Wc Kompakt Biały Sedes Z Deską Cersania 3/6 L | 786 zł |
WC kompakt poziom Cersania Cersanit | 457 zł |
WC Kompakt Cersanit Cersania CCKZ1014846402 | 449 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →