Miska i kompakt WC Cersanit Parva K27-024
Zdjęcia 3 |
Cersanit Parva K27-024 |
|
Wc może być sprzedawany bez siedzenia z pokrywą
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Parva K27-024
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Kompakt WC Cersanit Parva z deską duroplast K27-003 | 629 zł |
Kompakt Wc 217 Parva 020 Z Deską K27-003 Cersanit | 629 zł |
CERSANIT K27-003 WC KOMPAKT PARVA 020 Z DESKĄ DUROPLASTOWĄ, ANTYBAKTERYJNĄ | 605 zł |
Cersanit Parva Toaleta WC kompaktowa 36x61,5x78,5 cm z deską zwykłą, biała | 604 zł |
Cersanit Parva K27-004 | 656 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →