Umywalka Cersanit Parva 50 K27-0030 500 mm
Zdjęcia 6 |
Cersanit Parva 50 K27-0030 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Parva 50 K27-0030 500 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Umywalka ścienna Cersanit Parva 50x40 cm owalna biały połysk K27- | 199 zł |
Umywalka Cersanit Parva 50 cm K27-030 | 129 zł |
Umywalka Ścienna 50 Cersanit Parva K27-030 | 199 zł |
Umywalka ceramiczna Parva 50 x 40 Z/0 Cersanit | 199 zł |
Modyfikacje Cersanit Parva 50 K27-0030
Ceny na Cersanit Parva 50 K27-0030 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Parva 50 K27-0030 500 mm | od 129 zł | 4 oferty | ||
Cersanit Parva 55 K27-0029 550 mm | od 224 zł | 2 oferty | ||
Cersanit Parva 60 K27-0031 600 mm | od 155 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →