Umywalka Cersanit Calla 54 S-UM-Cl/1-w 535 mm
Zdjęcia 3 |
Cersanit Calla 54 S-UM-Cl/1-w |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Calla 54 S-UM-Cl/1-w 535 mm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Umywalka wpuszczana Cersanit Calla 54x41 cm owalna biały połysk K | 380 zł |
Umywalka nablatowa Cersanit Calla 54 cm K11-0096 | 200 zł |
Umywalka Cersanit Calla 53,5cm (K11-0096) | 417 zł |
Umywalka Wpuszczana 54 Cersanit Calla K11-0096 | 380 zł |
Umywalka ceramiczna wpuszczana w blat Calla 53.5 x 41 Z/O Cersanit | 379 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →