Umywalka REA Rosa 585 585 mm (REA-U0160)
Zdjęcia 4 |
REA Rosa 585 585 mm660 mm |
|
Głębokość misy 125 mm. Gwarancja producenta 2 lata.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Rosa 585 585 mm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea umywalka rosa-2 - nablatowa | 219 zł |
Umywalka Rea Rosa 59cm | 324 zł |
Umywalka Nablatowa Rosa 2 Rea 58,5 cm Owalna Misa | 219 zł |
Rea Umywalka nablatowa Rea Rosa 2 | 219 zł |
Umywalka nablatowa Rea Rosa 2 - dodatkowo 5 RABATU na kod REA5 | 226 zł |
Rea Rosa-2 Umywalka nablatowa 59x39 cm REA-U0160 - odbiór osobisty: Kraków | 219 zł |
Modyfikacje REA Rosa 585
Ceny na REA Rosa 585 |
---|---|---|---|---|
REA Rosa 585 585 mm | od 219 zł | 7 oferty | ||
REA Rosa 660 660 mm | od 219 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →