Umywalka REA Kelly 490 REA-U6524 490 mm
Zdjęcia 7 |
REA Kelly 490 REA-U6524 |
|
Głębokość misy 110 mm. Gwarancja producenta 2 lata.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Kelly 490 REA-U6524 490 mm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea umywalka kelly marmo - nablatowa | 299 zł |
Umywalka Rea Kelly nablatowa 49cm Imitacja kamienia | 299 zł |
Umywalka Stawiana Kelly Marmurowa Prostokątna Rea | 299 zł |
Rea Umywalka REA Kelly Nablatowa Przyścienna | 205 zł |
Rea umywalka kelly - nablatowa | 205 zł |
Rea Kelly Umywalka nablatowa 49x38 cm, biała REA-U6524 - odbiór osobisty: | 205 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →