Umywalka REA Goya 700 REA-U8902 700 mm
Zdjęcia 15 |
REA Goya 700 REA-U8902 |
|
Głębokość misy 90 mm. Gwarancja producenta 2 lata.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Goya 700 REA-U8902 700 mm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea umywalka konglomeratowa goya 60 | 589 zł |
Umywalka Rea REA-U8902 UMYWALKA KONGLOMERATOWA GOYA 60 // CE.REA.U-GOYA-60 | 738 zł |
Umywalka Konglomeratowa Nablatowa Goya 60CM Rea | 589 zł |
REA-U8802 Goya Black 70 cm Umywalka konglomeratowa | 839 zł |
Rea UMYWALKA KONGLOMERATOWA NABLATOWA GOYA BLACK MAT 70CM | 839 zł |
Rea umywalka konglomeratowa goya 70 black | 839 zł |
Modyfikacje REA Goya 700 REA-U8902
Ceny na REA Goya 700 REA-U8902 |
---|---|---|---|---|
REA Goya 500 500 mm | od 499 zł | 11 oferty | ||
REA Goya 600 REA-U8901 600 mm | od 589 zł | 5 oferty | ||
REA Goya 700 REA-U8902 700 mm | od 589 zł | 7 oferty | ||
REA Goya 1000 REA-U8903 1000 mm | od 499 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →