Умивальник REA NEL 475 REA-U6330 475 мм
Фото 12 |
REA NEL 475 REA-U6330 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA NEL 475 REA-U6330 475 мм
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rea umywalka nel - podblatowa | 179 zł |
Umywalka ceramiczna podblatowa Nel 53 Rea | 199 zł |
REA-U6330 Nel White Umywalka podblatowa | 179 zł |
Rea Umywalka podblatowa Rea Nel | 179 zł |
REA-U6331 Nel Gold Umywalka podblatowa 470x390x210 | 339 zł |
Rea Nel Umywalka podblatowa 56,5x36,5 cm biała REA-U6330 - odbiór osobisty | 179 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →