Умивальник REA Aura 605 REA-U7900 605 мм
Фото 8 |
REA Aura 605 REA-U7900 605 мм810 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Aura 605 REA-U7900 605 мм
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rea umywalka aura 61 - nablatowa | 299 zł |
Umywalka ceramiczna nablatowa Aura 60.5 x 40.5 Rea | 399 zł |
REA-U7900 UMYWALKA NABLATOWA REA AURA 60,5x40,5cm | 299 zł |
Rea Umywalka REA Aura 61 Nablatowa | 299 zł |
Umywalka Rea Aura nablatowa - dodatkowo 5 RABATU na kod REA5 | 308 zł |
Rea Aura Umywalka nablatowa 60,5x40,5 cm biała REA-U7900 - odbiór osobisty | 299 zł |
Модификації REA Aura 605 REA-U7900
Ціни на REA Aura 605 REA-U7900 |
---|---|---|---|---|
REA Aura 605 REA-U7900 605 мм | від 299 zł | 6 пропозицій | ||
REA Aura 810 REA-U2541 810 мм | від 399 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →