Умивальник REA Rosa 585 585 мм (REA-U0160)
Фото 4 |
REA Rosa 585 585 мм660 мм |
|
Гарантія від виробника 2 роки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Rosa 585 585 мм
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rea umywalka rosa-2 - nablatowa | 219 zł |
Umywalka Rea Rosa 59cm | 324 zł |
Umywalka Nablatowa Rosa 2 Rea 58,5 cm Owalna Misa | 219 zł |
Rea Umywalka nablatowa Rea Rosa 2 | 219 zł |
Umywalka nablatowa Rea Rosa 2 - dodatkowo 5 RABATU na kod REA5 | 226 zł |
Rea Rosa-2 Umywalka nablatowa 59x39 cm REA-U0160 - odbiór osobisty: Kraków | 219 zł |
Модификації REA Rosa 585
Ціни на REA Rosa 585 |
---|---|---|---|---|
REA Rosa 585 585 мм | від 219 zł | 7 пропозицій | ||
REA Rosa 660 660 мм | від 219 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →