Умивальник REA Anita 485 REA-U0669 485 мм
Фото 8 |
REA Anita 485 REA-U0669 |
|
Глибина чаші — 100 мм. Гарантія від виробника — 2 роки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Anita 485 REA-U0669 485 мм
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rea umywalka anita - nablatowa | 219 zł |
Umywalka Ceramiczna Nablatowa Anita N Rea | 219 zł |
Umywalka Nablatowa Ceramiczna Owalna Anita 48 Rea | 299 zł |
Umywalka ceramiczna nablatowa Anita 48.5 x 37.5 Rea | 268 zł |
REA-U0669 Umywalka blatowa Anita 48 "N" 485x375x135 mm | 219 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →