Umywalka REA Anita 485 REA-U0669 485 mm
Zdjęcia 8 |
REA Anita 485 REA-U0669 |
|
Głębokość misy 115 mm. Gwarancja producenta 2 lata.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Anita 485 REA-U0669 485 mm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea umywalka anita - nablatowa | 219 zł |
Umywalka Ceramiczna Nablatowa Anita N Rea | 219 zł |
Umywalka Nablatowa Ceramiczna Owalna Anita 48 Rea | 299 zł |
Umywalka ceramiczna nablatowa Anita 48.5 x 37.5 Rea | 268 zł |
REA-U0669 Umywalka blatowa Anita 48 "N" 485x375x135 mm | 219 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →