Умивальник REA Blanka 400 REA-U5635 400 мм
Фото 20 |
REA Blanka 400 REA-U5635 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Blanka 400 REA-U5635 400 мм
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rea umywalka blanka - wolnostojąca | 999 zł |
Umywalka Cersanit REA-U6635 UMYWALKA BLANKA WOLNOSTOJĄCA Z PRZELEWEM BLACK | 1 299 zł |
Umywalka Wolnostojąca Monolit Czarna Blanka Rea | 1 299 zł |
Umywalka ceramiczna wolnostojąca Blanka 45.5 x 44.5 Rea | 1 549 zł |
REA-U5635 Umywalka wolnostojąca Blanka | 999 zł |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →