Umywalka REA Blanka 400 REA-U5635 400 mm
Zdjęcia 20 |
REA Blanka 400 REA-U5635 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Blanka 400 REA-U5635 400 mm
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea umywalka blanka - wolnostojąca | 999 zł |
Umywalka Cersanit REA-U6635 UMYWALKA BLANKA WOLNOSTOJĄCA Z PRZELEWEM BLACK | 1 299 zł |
Wolnostojąca Umywalka Blanka Natural Matt Rea | 1 499 zł |
Umywalka Wolnostojąca Monolit Czarna Blanka Rea | 1 299 zł |
Umywalka ceramiczna wolnostojąca Blanka 45.5 x 44.5 Rea | 1 549 zł |
pokaż 15 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →