Umywalka REA NEL 475 REA-U6330 475 mm
Zdjęcia 12 |
REA NEL 475 REA-U6330 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA NEL 475 REA-U6330 475 mm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea umywalka nel - podblatowa | 179 zł |
Umywalka ceramiczna podblatowa Nel 53 Rea | 199 zł |
REA-U6330 Nel White Umywalka podblatowa | 179 zł |
Rea Umywalka podblatowa Rea Nel | 179 zł |
REA-U6331 Nel Gold Umywalka podblatowa 470x390x210 | 339 zł |
Rea Nel Umywalka podblatowa 56,5x36,5 cm biała REA-U6330 - odbiór osobisty | 179 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →