Umywalka REA Goya 600 REA-U8901 600 mm
Zdjęcia 15 |
REA Goya 600 REA-U8901 |
|
Głębokość misy 90 mm. Gwarancja producenta 2 lata.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Goya 600 REA-U8901 600 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea umywalka konglomeratowa goya 60 black | 749 zł |
REA-U8779 Goya Black 60 cm Umywalka konglomeratowa | 749 zł |
Rea UMYWALKA KONGLOMERATOWA NABLATOWA GOYA BLACK MAT 60CM | 749 zł |
Rea Goya Umywalka nablatowa lub wisząca 60x37 cm czarny mat REA-U8779 - od | 749 zł |
Rea Goya Umywalka nablatowa 60x37x14 cm biała REA-U8901 - odbiór osobisty: | 589 zł |
Modyfikacje REA Goya 600 REA-U8901
Ceny na REA Goya 600 REA-U8901 |
---|---|---|---|---|
REA Goya 500 500 mm | od 499 zł | 11 oferty | ||
REA Goya 600 REA-U8901 600 mm | od 589 zł | 5 oferty | ||
REA Goya 700 REA-U8902 700 mm | od 589 zł | 8 oferty | ||
REA Goya 1000 REA-U8903 1000 mm | od 669 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →