Umywalka REA Estera 445 445 mm (REA-U0756)
REA Estera 445 |
|
Głębokość miski - 135 mm. Gwarancja producenta - 2 lata.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Estera 445 445 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea umywalka estera - wolnostojąca | 1 299 zł |
Umywalka Rea Estera wolnostojąca 46cm biała | 1 299 zł |
REA-U0756 Umywalka stojąca Estera | 1 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →