Umywalka REA Dafne 715 REA-U0190 715 mm
Zdjęcia 6 |
REA Dafne 715 REA-U0190 |
|
Gwarancja producenta - 2 lata.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Dafne 715 REA-U0190 715 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea umywalka dafne 70 - wpuszczana | 289 zł |
Umywalka Wpuszczana Rea Dafne 70 | 289 zł |
REA-U0190 Umywalka ceramiczna wpuszczana Dafne "70" | 289 zł |
Rea Umywalka wpuszczana Rea Dafne 70 | 289 zł |
Modyfikacje REA Dafne 715 REA-U0190
Ceny na REA Dafne 715 REA-U0190 |
---|---|---|---|---|
REA Dafne 615 REA-U0786 615 mm | od 259 zł | 6 oferty | ||
REA Dafne 715 REA-U0190 715 mm | od 289 zł | 4 oferty | ||
REA Dafne 760 REA-U0040 760 mm | od 299 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →