Umywalka REA Goya 500 500 mm
Zdjęcia 4 |
REA Goya 500 |
|
Głębokość misy 90 mm. Gwarancja producenta 2 lata.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Goya 500 500 mm
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea umywalka konglomeratowa goya 50 | 499 zł |
Umywalka Rea Umywalka Nablatowa Goya 50cm Rea | 499 zł |
Umywalka nablatowa/ścienna Goya 50 konglomerat MR-000000003700775 | 499 zł |
Umywalka Nablatowa Ścienna Czarna Mat Goya 50 Rea | 649 zł |
REA-U8778 Goya Black 50cm Umywalka konglomeratowa | 649 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje REA Goya 500
Ceny na REA Goya 500 |
---|---|---|---|---|
REA Goya 500 500 mm | od 499 zł | 11 oferty | ||
REA Goya 600 REA-U8901 600 mm | od 589 zł | 5 oferty | ||
REA Goya 700 REA-U8902 700 mm | od 589 zł | 8 oferty | ||
REA Goya 1000 REA-U8903 1000 mm | od 669 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →