Umywalka Kolo Rekord 50 K91952 500 mm
Zdjęcia 4 |
Kolo Rekord 50 K91952 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kolo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kolo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kolo Rekord 50 K91952 500 mm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Umywalka Ścienna 50 Koło Rekord | 272 zł |
Umywalka Koło Rekord 50cm (K91952000) | 309 zł |
Umywalka meblowa Koło Rekord 50 cm K91952000 | 249 zł |
Umywalka ceramiczna Rekord 50 x 38 Z/O Koło | 249 zł |
KOŁO K91952000 REKORD Umywalka meblowa 50 cm, z otworem, z przelewem | 256 zł |
Umywalka meblowa Koło Rekord 50 cm K91952000 | 249 zł |
Umywalka Rekord meblowa prostokątna 50 cm z otworem | 535 zł |
Modyfikacje Kolo Rekord 50 K91952
Ceny na Kolo Rekord 50 K91952 |
---|---|---|---|---|
Kolo Rekord 40 K91942 400 mm | od 183 zł | 6 oferty | ||
Kolo Rekord 50 K91952 500 mm | od 249 zł | 7 oferty | ||
Kolo Rekord 60 K91962 600 mm | od 289 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →