Wanna Kolo Rekord 170x75 cm
Zdjęcia 3 |
Kolo Rekord 170x75 XWP3670000 |
|
Nóżki sprzedawane osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kolo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kolo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kolo Rekord 170x75 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Koło Wanna do zabudowy Koło Rekord 170x75 cm prostokątna biały XWP1671000 | 999 zł |
Wanna Prostokątna 170X75 Koło Rekord Xwp1671000 | 858 zł |
Wanna prostokątna Rekord 170x75 cm | 1 717 zł |
Koło Wanna do zabudowy Koło Rekord 170x75 cm prostokątna biały połysk XWP1 | 1 149 zł |
Modyfikacje Kolo Rekord
Ceny na Kolo Rekord |
---|---|---|---|---|
Kolo Rekord 140x70 cm | od 682 zł | 4 oferty | ||
Kolo Rekord 150x70 cm | od 799 zł | 3 oferty | ||
Kolo Rekord 160x70 cm | od 759 zł | 4 oferty | ||
Kolo Rekord 170x70 cm | od 814 zł | 3 oferty | ||
Kolo Rekord 170x75 cm | od 858 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →