Umywalka Kolo Rekord 60 K91962 600 mm
Zdjęcia 3 |
Kolo Rekord 60 K91962 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kolo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kolo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kolo Rekord 60 K91962 600 mm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Umywalka Ścienna 60 Koło Rekord | 324 zł |
Umywalka Koło Rekord 60cm (K91962000) | 511 zł |
Umywalka meblowa Koło Rekord 60 cm K91962000 | 299 zł |
Umywalka ceramiczna Rekord 60 x 45 Z/O Koło | 289 zł |
KOŁO K91962000 REKORD Umywalka meblowa 60 cm, z otworem, z przelewem | 317 zł |
Umywalka meblowa Koło Rekord 60 cm K91962000 | 299 zł |
Umywalka Rekord meblowa prostokątna 60 cm z otworem | 640 zł |
Modyfikacje Kolo Rekord 60 K91962
Ceny na Kolo Rekord 60 K91962 |
---|---|---|---|---|
Kolo Rekord 40 K91942 400 mm | od 183 zł | 5 oferty | ||
Kolo Rekord 50 K91952 500 mm | od 249 zł | 7 oferty | ||
Kolo Rekord 60 K91962 600 mm | od 289 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →