Umywalka Kolo Rekord 60 K91160 600 mm
Zdjęcia 4 |
Kolo Rekord 60 K91160 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kolo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kolo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kolo Rekord 60 K91160 600 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Umywalka Ścienna 60 Koło Rekord | 233 zł |
Umywalka ceramiczna Rekord 60 Koło | 197 zł |
KOłO K91160000 REKORD umywalka 60 cm z/o biała | 212 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości umywalki Kolo Rekord 60 K91160:
- Dodatkowo zakończony jest cokół lub półpostument
- art. K91160 - z otworem na baterię
- art. K91060 - bez otworu na baterię
Modyfikacje Kolo Rekord 60 K91160
Ceny na Kolo Rekord 60 K91160 |
---|---|---|---|---|
Kolo Rekord 40 K92140 400 mm | od 149 zł | 6 oferty | ||
Kolo Rekord 50 K91150 500 mm | od 157 zł | 5 oferty | ||
Kolo Rekord 55 K91155 550 mm | od 193 zł | 2 oferty | ||
Kolo Rekord 60 K91160 600 mm | od 197 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →