Umywalka Kolo Twins 50 L51150 500 mm
Zdjęcia 3 |
Kolo Twins 50 L51150 500 mm600 mm |
|
Umywalkę można pokryć Reflex Kolo: małe krople wody łatwo łączą się w większe i szybko odpływają wraz z zabrudzeniami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kolo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kolo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kolo Twins 50 L51150 500 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Umywalka Ścienna 50 Koło Twins | 453 zł |
Umywalka ceramiczna Twins 50 x 46 Z/O Koło | 389 zł |
Umywalka Twins 50 cm, z otworem, z przelewem | 896 zł |
Modyfikacja modelu:
- art. L51150 - z umywalką prostokątną
- art. L51151 - z umywalką owalną
Modyfikacje Kolo Twins 50 L51150
Ceny na Kolo Twins 50 L51150 |
---|---|---|---|---|
Kolo Twins 50 L51150 500 mm | od 389 zł | 3 oferty | ||
Kolo Twins 60 L51160 600 mm | od 500 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →