Умивальник Kolo Rekord 50 K91150 500 мм
Фото 4 |
Kolo Rekord 50 K91150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Rekord 50 K91150 500 мм
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Umywalka Koło Rekord 50cm (K91150000) | 226 zł |
Umywalka Ścienna 40 Koło Rekord | 184 zł |
Umywalka ceramiczna Rekord 50 Koło | 159 zł |
KOŁO K91150000 REKORD Umywalka 50 cm, z otworem, z przelewem | 170 zł |
Umywalka Rekord 50 cm z otworem | 360 zł |
Додаткові функції і можливості умивальника Kolo Rekord 50 K91150:
- Додатково комплектується напівп'єдестал
- арт. К91150 — з отвором під змішувач
- арт. К91050 — без отвору під змішувач
Модификації Kolo Rekord 50 K91150
Ціни на Kolo Rekord 50 K91150 |
---|---|---|---|---|
Kolo Rekord 40 K92140 400 мм | від 149 zł | 4 пропозиції | ||
Kolo Rekord 50 K91150 500 мм | від 159 zł | 6 пропозицій | ||
Kolo Rekord 55 K91155 550 мм | від 193 zł | 3 пропозиції | ||
Kolo Rekord 60 K91160 600 мм | від 199 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →