Умивальник Kolo Rekord 55 K91155 550 мм
Фото 4 |
Kolo Rekord 55 K91155 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Rekord 55 K91155 550 мм
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Umywalka Koło Rekord 55cm (K91155000) | 197 zł |
Umywalka Ścienna 55 Koło Rekord | 193 zł |
Umywalka ceramiczna Rekord 55 Koło | 235 zł |
Додаткові функції і можливості умивальника Kolo Rekord 55 K91155:
- Додатково комплектується напівп'єдестал
- арт. К91155 — з отвором під змішувач
- арт. К91055 — без отвору під змішувач
Модификації Kolo Rekord 55 K91155
Ціни на Kolo Rekord 55 K91155 |
---|---|---|---|---|
Kolo Rekord 40 K92140 400 мм | від 149 zł | 4 пропозиції | ||
Kolo Rekord 50 K91150 500 мм | від 159 zł | 6 пропозицій | ||
Kolo Rekord 55 K91155 550 мм | від 193 zł | 3 пропозиції | ||
Kolo Rekord 60 K91160 600 мм | від 199 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →