Умивальник Kolo Rekord 60 K91060000 600 мм
Фото 3 |
Kolo Rekord 60 K91060000 |
|
Умивальник без отвору під змішувач. Додатково комплектується п'єдесталом або напівп'єдесталом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Rekord 60 K91060000 600 мм
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Umywalka Ścienna 60 Koło Rekord | 249 zł |
Umywalka ceramiczna Rekord 60 x 45.5 B/O Koło | 199 zł |
KOłO K91060000 REKORD umywalka 60 cm b/o biała | 212 zł |
Модификації Kolo Rekord 60 K91060000
Ціни на Kolo Rekord 60 K91060000 |
---|---|---|---|---|
Kolo Rekord 50 K91050000 500 мм | від 170 zł | 4 пропозиції | ||
Kolo Rekord 55 K91055000 550 мм | від 179 zł | 1 пропозиція | ||
Kolo Rekord 60 K91060000 600 мм | від 199 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →