Umywalka Kolo Rekord 60 K91060000 600 mm
Zdjęcia 3 |
Kolo Rekord 60 K91060000 |
|
Umywalka bez otworu na baterię. Dodatkowo uzupełniany jest o cokół lub półpostument.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kolo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kolo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kolo Rekord 60 K91060000 600 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Umywalka Ścienna 60 Koło Rekord | 249 zł |
Umywalka ceramiczna Rekord 60 x 45.5 B/O Koło | 199 zł |
KOłO K91060000 REKORD umywalka 60 cm b/o biała | 212 zł |
Modyfikacje Kolo Rekord 60 K91060000
Ceny na Kolo Rekord 60 K91060000 |
---|---|---|---|---|
Kolo Rekord 50 K91050000 500 mm | od 169 zł | 5 oferty | ||
Kolo Rekord 55 K91055000 550 mm | od 175 zł | 3 oferty | ||
Kolo Rekord 60 K91060000 600 mm | od 199 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →