Умивальник Kolo Rekord 40 K91942 400 мм
Фото 4 |
Kolo Rekord 40 K91942 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Rekord 40 K91942 400 мм
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Umywalka meblowa Koło Rekord 40 cm K91942000 | 189 zł |
Umywalka Koło Rekord 40cm (K91942000) | 241 zł |
Umywalka Ścienna 40 Koło Rekord | 229 zł |
Umywalka ceramiczna Rekord 40 x 31 Z/O Koło | 185 zł |
KOŁO K91942000 REKORD Umywalka meblowa 40 cm, z otworem, z przelewem | 195 zł |
Umywalka meblowa Koło Rekord 40 cm K91942000 | 189 zł |
Модификації Kolo Rekord 40 K91942
Ціни на Kolo Rekord 40 K91942 |
---|---|---|---|---|
Kolo Rekord 40 K91942 400 мм | від 185 zł | 6 пропозицій | ||
Kolo Rekord 50 K91952 500 мм | від 249 zł | 3 пропозиції | ||
Kolo Rekord 60 K91962 600 мм | від 289 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →