Ванна Kolo Rekord 160x70 см
Фото 3 |
Kolo Rekord 160x70 XWP3660000 |
|
Протиковзне покриття AntiSlide тільки в моделі арт. XWP1660101.
Ніжки продаються окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Rekord 160x70 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Koło Wanna do zabudowy Koło Rekord 160x70 cm prostokątna biały XWP1660000 | 869 zł |
Wanna prostokątna REKORD 160x70 cm | 759 zł |
Wanna prostokątna Rekord 160x70 cm | 1 529 zł |
Koło Wanna do zabudowy Koło Rekord 160x70 cm prostokątna biały połysk XWP1 | 1 059 zł |
Модификації Kolo Rekord
Ціни на Kolo Rekord |
---|---|---|---|---|
Kolo Rekord 140x70 см | від 682 zł | 4 пропозиції | ||
Kolo Rekord 150x70 см | від 799 zł | 3 пропозиції | ||
Kolo Rekord 160x70 см | від 759 zł | 4 пропозиції | ||
Kolo Rekord 170x70 см | від 814 zł | 3 пропозиції | ||
Kolo Rekord 170x75 см | від 858 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →