Умивальник Kolo Rekord 50 K91952 500 мм
Фото 4 |
Kolo Rekord 50 K91952 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Rekord 50 K91952 500 мм
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Umywalka meblowa Koło Rekord 50 cm K91952000 | 249 zł |
Umywalka Ścienna 50 Koło Rekord | 269 zł |
Umywalka ceramiczna Rekord 50 x 38 Z/O Koło | 249 zł |
KOŁO K91952000 REKORD Umywalka meblowa 50 cm, z otworem, z przelewem | 256 zł |
Umywalka meblowa Koło Rekord 50 cm K91952000 | 249 zł |
Umywalka Rekord meblowa prostokątna 50 cm z otworem | 529 zł |
Модификації Kolo Rekord 50 K91952
Ціни на Kolo Rekord 50 K91952 |
---|---|---|---|---|
Kolo Rekord 40 K91942 400 мм | від 185 zł | 6 пропозицій | ||
Kolo Rekord 50 K91952 500 мм | від 249 zł | 6 пропозицій | ||
Kolo Rekord 60 K91962 600 мм | від 289 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →