Умивальник Kolo Solo 40 72141 400 мм
Фото 2 |
Kolo Solo 40 72141 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Solo 40 72141 400 мм
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Umywalka Koło Solo 40 cm 72141000 | 169 zł |
Umywalka Koło Solo 40cm (72141000) | 278 zł |
Umywalka SOLO 40cm z/o, z/p | 164 zł |
Umywalka ceramiczna Solo 40 x 33 Z/O Koło | 175 zł |
Umywalka Koło Solo 40 cm 72141000 | 169 zł |
Umywalka Solo 40 cm z otworem, z przelewem | 322 zł |
Додаткові функції і можливості умивальника Kolo Solo 40 72141:
- Додатково комплектується п'єдестал або напівп'єдестал
- арт. 72141 — з отвором під змішувач
- арт. 72041 — без отвору під змішувач
РекомендуємоПорівняти в таблиці →